1993 yılında kurulan Elit Elektronik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.; çanak yay ve rondela satışı, gıda üretim kalite kontrol sistemleri, endüstriyel mutfak ekipman parçaları ve hırdavat ürünlerinin ithalat, ihracat ve imalatı konularında İstanbul Başakşehir’de hizmet vermektedir.

Firmamız, Çin’de kurduğumuz ofisimiz sayesinde üretilen endüstriyel mutfak ekipman parçalarının kalite kontrolünü titizlikle gerçekleştirirken, ürünlerin geliştirilmesini ve sabit kalite ile zamanında teslimatını başarıyla sağlamaktadır.

Gıda üretim kalite kontrol sistemleri konularında Alman Witt Gasetechnik firmasının distribütörlüğünü uzun yıllardır yapmaktadır. Aynı zamanda demir çelik sektörüne yönelik distribütörü olduğumuz Alman Mubea firmasının çanak yay ve rondela gibi ürünlerin satışını yaparak faaliyetini sürdürmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Elit Elektronik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., imalatını gerçekleştirdiği kaliteli hırdavat ürünlerini hem iç piyasaya sunmakta hem de başta Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.