Kalite, fiyat ve hizmette

Elit Elektronik farkı

 
homepage-header.jpg

KALİTEDE STANDART

Temel amacımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Kalitemizi izlenebilir ve sürdürülebilir konumda tutmaktayız. Her zaman en uygun ürün ve en iyi müşteri hizmetlerini sağlamak için, sürekli her alanda iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.

FİRMANIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için özel ekibimiz ile ürünlerimizi çeşitlendiriyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel esnek seçenekler sunuyoruz.

AVANTAJLI FİYATLAR

Yüksek adetli imalat gücümüz ve uygun hammadde tedarik sistemimiz sayesinde ürünlerimizi her zaman dünya fiyatları ile rekabet edebilecek seviyede tutmaktayız.

ZAMANINDA TESLİMAT

Profesyonel hammadde tedariği, üretim denetimi, yarı mamül stoklaması ve sipariş/üretim entegrasyonumuz sayesinde müşterilerimize zamanında teslimat garantisi vermekteyiz.

homepage-banner-product.jpg
 

Elit Elektronik Hakkında...

1993 yılında kurulan Elit Elektronik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.; çanak yay ve rondela satışı, gıda üretim kalite kontrol sistemleri, endüstriyel mutfak ekipman parçaları ve hırdavat ürünlerinin ithalat, ihracat ve imalatı konularında İstanbul Başakşehir’de hizmet vermektedir.

Firmamız, Çin’de kurduğumuz ofisimiz sayesinde üretilen endüstriyel mutfak ekipman parçalarının kalite kontrolünü titizlikle gerçekleştirirken, ürünlerin geliştirilmesini ve sabit kalite ile zamanında teslimatını başarıyla sağlamaktadır.

Gıda üretim kalite kontrol sistemleri konularında Alman Witt Gasetechnik firmasının distribütörlüğünü uzun yıllardır yapmaktadır. Aynı zamanda demir çelik sektörüne yönelik distribütörü olduğumuz Alman Mubea firmasının çanak yay ve rondela gibi ürünlerin satışını yaparak faaliyetini sürdürmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Elit Elektronik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., imalatını gerçekleştirdiği kaliteli hırdavat ürünlerini hem iç piyasaya sunmakta hem de başta Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.

 
 
 
 
homepage-banner-1.jpg

Distribütörlüğünü yaptığımız markalar:

 
mubea-logo.jpg
wittgas-logo.jpg
 
 
 
 
homepage-banner-2.jpg